I I.:: Dounts RolePlay::. I I
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I I.:: Dounts RolePlay::. I I 80.79.117.166:7777 Cs-i Servud on ka meil
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Will_Bank - sitt admin

Go down 
AutorTeade
Curtis Black




Postituste arv : 1
Join date : 28/07/2012

Will_Bank - sitt admin Empty
PostitaminePealkiri: Will_Bank - sitt admin   Will_Bank - sitt admin EmptyPüh Juul 29, 2012 6:34 am

Mängijad on korduvalt kaevanud, et ta ei aita mängimisel. Ei näita kust saab mingit sorti tööd, kuidas seda teha jne...

Täna Kickis ta mind kaks korda ilma igasuguse põhjuseta...

Mis juhtus on siin:

Mingi ahv, kelle nime ma enam ei mäleta sõitis mitu korda mu autost üle ning "lasi kummid tühjaks" Ma hoiatasin teda mitu korda, et ma lasen teda kui ta jätkab aga tema ei kuulanud. Võtsin siis püssi välja ning lasin teda korra, et näidata, et mul on tõsi taga.
Siis järsku vaatan - relv kadunud. Will_bank võttis mult relva ära ning kui ma siis aru pärima läksin kickis ta mind.
Sain siis juba päris vihaseks ning kui tagasi mängu jõudsin küsisin uuesti, et mis värk on... Midagi ta ei seletanud vaid kickis mind ja saatis mu kombeid õppima.

Siin ma nüüd olen.
Nagu ma ennist mainisin on ka teised mängijad kaevanud ning ma otsustasin kohe siia teema teha.
Minu arvamus on, et kui ta oma suhtumist ei muuda on ta ebasobilik adminiks ning teda tuleks karistada...

Ma ise olen täiesti uus alles sampis ning õpin veel, sellepärast peakski veits kannatust olema eriti juhtkonna liikmetel kuna - Kust persest ma peaksin mängimist õppima kui nad peale süütut pärimist mu perse saadavad ning siis kickivad?
Mängijad ise on ka parajad ülbikud kes mitte sittagi ei tee.
Muidugi on mõned erandid, Näiteks

Kenneth_vill

ning mingi Bullet, kelle teist nime ma ei mäleta kuna neid bulleteid on mitmeid.

______________________________________________________________________________________

Kuna postitus on tehtud ettepanekute teemasse pean ma midagi ette ka panema - mis teha võiks.
Ma tean küll kui puutumatud need adminid mängijate arvamusest tegelikult on(ma olen isegi admin ja mode olnud) ning seega ma väga palju ei looda aga kui võimalik siis võiks talle öelda midagi sellist nagu

"Rahune maha Will, võta aru pähe ja ära mängi munni mängijatega. Muidu pole lootustki, et see server kuhugi jõuab."
Tagasi üles Go down
 
Will_Bank - sitt admin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
I I.:: Dounts RolePlay::. I I :: San Andreas Multiplayer :: Ettepanekud.!!-
Hüppa: